Спасибі, відпочив, працювати з новими силами

313

Два минулі тижні, як ви встигли помітити, мене майже не було в онлайні: ні в скайпі, ні в асьці, ні на форумах (крім bizzteams). Злегка був у твіттері, більше в foursquare, найбільше в instagram. Це реальний кайф инстаграммиться і форсквериться саме під час подорожей.

Були ми з сім’єю на відпочинку в готельному Хургаді в Єгипті. Цей варіант в даний момент для нас найбільш оптимальний, тому що дитині вдень треба спати, а осілий готельний варіант для цього-саме те. Та й чесно кажучи, в номері ми тільки спали))), решту часу проводили на свіжому повітрі, який там був дійсно свіжим.

З приємного. Тренуюся перед сезоном підводного полювання пірнати на затримці дихання. Це називається — зябра промочив, а то засохли за зиму))). Поки що рекорд — півтори хвилини. У вихідні планую з’їздити на одну річку і розвідати там риб’ячі місця.

Спасибі, відпочив, працювати з новими силами

В перспективі потрібно довести затримку дихання до 2х хвилин. Пірнув, заліг, з рушницею на хвилину, припливла риба, шмакнул її з рушниці і спокійно виринув. Фотки будуть в инстаграмме. Дуже корисний вид спорту для організму в цілому. А які краси під водою…

Відволікся, продовжую… Було забавно йти від автобуса до трапа літака по заметах у 30-40 см, а через 5 годин вже спускатися на гарячий асфальт у вже знайомий аеропорт міста Хургади.

Пара лайфхаков

Візи на місці коштують по 15 баксів, по 17-20 їх продають вже перекупники, черги приблизно однакові, зекономлені бакси краще витратити на щось приємне.

Не сильно слухайте готельних гідів, їм би вам щось тільки впарити зі знижкою. Насправді ці знижки приблизно те ж саме що і промокоди в admitad — маркетинговий хід. На місці можна домовитися дешевше. Той же дайвінг біля пірсу мені обходився по 20 баксів за дайв (30-40 хвилин).

Спробуйте самостійно вибратися в місто на Шератон Стріт (щось типу московського Арбата, тільки з автомобільним рухом). Таксі коштує максимум 5 баксів, на більше не погоджуйтеся. Таксисти як мінімум постараються вас обдурити. Рішення просте — виходьте (спочатку нехай виходять члени сім’ї), потім залишайте обумовлену суму і виходьте самі, бити не будуть, переслідувати теж. Не погоджуйтеся щоб таксист вас почекав. Краще зловіть нового за ті ж 5 баксів.

В Єгипті своя валюта — єгипетські фунти. У них купувати вигідніше, ніж у доларах. 1 долар приблизно 7 фунтів. По приїзду відразу зніміть краще з доларової карту пару тисяч фунтів (близько 300 доларів) — на шопінг точно вистачить.

Торгуйтеся, демонстративно йдіть, грайте і тд — третину ціни можна збити без проблем. У готелів цінник завжди дорожче, на головній вулиці теж, якщо пройти трохи в бік від основної вулиці в закутки, то цениик може бути в два рази дешевше. В аптеках до речі теж не фіксовані ціни, а у готелів в аптеках накрутка досягає 1000%.

Найпростіший спосіб відшити нав’язливих акул продажу на пляжі, які пропонують дайвінг, сафарі і екскурсії, сказати наступне: «Друже, ми бухаємо, кожен день бухаємо, давай з нами, навіщо тобі сафарі/дайвінг/екскурсії?». Йдуть відразу. Якщо відповісте на англійській і не спалити що росіяни, повагу до вас зростає на 200%.

Ефірні масла від гіда з безкоштовним трансфером на фабрику масел в Хургаді — на..балово. Фабрика жива, обладнання там демонстративно працює, але по факту всі масла у великому обсязі везуть з Каїра (місцеві розповіли). Накрутка в ціні 700-800%. Як купити дешевше — нижче. Ми взяли масло чорного кмину — воно дуже корисне як для дітлахів, так і для дорослих. І не псується, — по суті справи вічне.

Якщо хто збереться найближчим часом, можу підкинути телефон нашого місцевого знайомого, який допоможе купити все за нормальними цінами, та ще й пригостить офигенным кави, я такого кави поки ще ніде не пробував.

Відпочинок закінчився, пора працювати з потрійною енергією, яку збирав два минулі тижні. Приєднуйтесь до Пингвинчику номер 2 — 10к баксів на кону, зараз надходять пропозиції від нових спонсорів, так що можливо бюджету збільшиться.

Терехов.

Постової — швидка реєстрація товарного знаку.