Як вибрати компанію по просуванню сайтів

9-18-2018

Как выбрать компанию по продвижению сайтов
Для компаній, які тільки починають свою діяльність в сфері інтернет-бізнесу, дуже важливо знати, що таке розкручування сайту, і як правильно вибрати компанію – партнера для сео – оптимізації та просування свого електронного ресурсу. Партнерських програм і програм автоматичного просування сайтів безліч, і щоб не втратити на цьому гроші, не отримавши ніякого результату, слід дотримуватися певних правил при виборі.
Також хочемо вам порекомендувати компания СмартПромо
По-третє, з урахуванням сформованих вами завдань по сео – оптимізації, зіставляємо їх з пропонованими послугами. Не зупиняйте свій вибір на першій-ліпшій компанії, чия реклама вас більше привернула. Крім того, завжди враховуйте той факт, що не всі послуги, інформація про яких розміщена на сайті можуть бути реалізовані. Саме тому завжди зв’язуйтеся з адміністрацією сайту і уточнюйте спектр пропонованих послуг.
По–четверте, завжди вимагайте особистого контакту і оформлення відповідної документації. Іншими словами, зваживши всі плюси і мінуси, відвідайте офіс обраної вами компанії і особисто зустрітися з людиною, яка буде просувати ваш ресурс. Крім того, споживачеві подібного роду послуг слід бути поінформованим про формі документального погодження та фіксації їх надання. До числа таких документів відноситься договір про виконання робіт, в якому чітко прописані умови співпраці з фіксованою оплатою або прейскурантом цін, відповідальності сторін за невиконання даних умов, а також сформований технічне завдання і кошторис. Серйозна і відповідальна компанія завжди надасть пакет документів, а також буде погоджувати з вами всі свої дії і представляти документальні звіти про доцільність та ефективність використання ваших коштів. Така розкрутка сайту буде мати під собою законну основу, і ви вибудете, впевнені в тому, що ваш сайт потрапить в топ – 10 в мережі.
У завершенні розмови хотілося б попередити про наслідки «чорної» оптимізації інтернет – ресурсів. Незважаючи на привабливі пропозиції швидкісний розкрутки, це може бути небезпечно для вашого сайту. Обіцянки свої «чорні» оптимізатори, як правило, стримують, і на перших порах розкрутка дійсно ефективна, але триватиме така ситуація не довго. Пошукова система незабаром «забанить», тобто заблокує ваш сайт як сумнівний. Іншими словами, все це називається пеналізацією ресурсу – накладення системою фільтрів або остаточного виключення з індексу пошуку.