Як поліпшити свій сайт.

9-12-2018

Як поліпшити свій сайт.

Виступаючи на семінарах, дуже часто чую питання, як поліпшити свій сайт, не вдаючись до його повної переробки і не звертаючись до дизайнера. Як правило, ці власники сайту не хочуть (не можуть) вкласти додаткові кошти і намагаються зробити все самі, володіючи дуже незначними знаннями в дизайні і системах розробки і створення сайту. Просто наберіть в пошуку Google тему вашого сайту (основне ключове слово) і подивіться, як виглядають сайти на перших сторінках, і не забудьте звернути увагу на сайти, рекламовані через Google AdWords. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі модуль поиска туров на сайт.
Після цього ви зможете досить грамотно сформулювати завдання на зміну по сайту, і в залежності від його складності ви це зробите самі (ваші діти) чи приймете рішення йти до дизайнера. У теорії він на сайті не потрібен. Але більшість відвідувачів звикло вважати місце логотипу (картинку) як спосіб повернення на головну сторінку.
Тут вам треба перевірити два пункти – при натисканні на логотип вас повертає на Головну сторінку і ДУЖЕ важливо, щоб це була сторінка без дописування в кінці слова index. com, ви натиснули на свій логотип і отримали сторінку з ім’ям www. Таким чином, ви отримали ще одну копію вашого сайту, що веде до дублювання змісту з відповідними наслідками. Якщо для вас складно намалювати логотип, то просто напишіть його. Постарайтеся зробити доступним Меню сайту на всіх сторінках в його верхній частині. Сучасні сайти мають так зване «прилипающее меню».