Підсумки вітринного марафону admitad

297

Це були дуже і дуже цікаві для мене 3 місяці і більше 70 вебмайстрів в чаті скайпа цілодобово. Детальний офіційний анонс і пара нюансів про 2+ мільйони рублів доступно викладена на блозі admitad. Сам прочитав з задоволенням. Багато слів для мотивації — рекомендую до прочитання.

До речі, наш скайп-чатик живий і не планує розвалюватися, регулярно туди буду скидати інсайди трохи раніше офіційних розсилок. Щоб потрапити в скайп-чатик «витринщиков», треба переконати мене, що ви будете корисні спільноті. Ну і тепер по справі…

Підсумків два

Сергій отримав грант у 50 000 рублів для своєї вітрини daitovar.ru. Класний проект, класний дизайн, від себе особисто дуже хочу побажати йому подальших успіхів, багато трафіку і високого конверта.

Але найбільш несподіваним і не менш приємним був інший сюрприз. Сайт shoptracker.ru отримав інвестиції від admitad в розмірі 2,2 млн рублів. На подальший розвиток.

Можу сказати тільки одне — хто дійсно працював, той дійсно зробив хороший сайт, на якому буде заробляти пристойні гроші. Буде заробляти — тому що треба його ще розгойдати. Зараз заробітки є, але не настільки пристойні. Хоча для когось 5-10к рублів в місяць при старті (як колись для мене) є тим самим мотиватором горіти очі ще яскравіше і спати ще менше, але не з метою бухати, а з метою працювати.

Приблизно ось як зараз я працюю, роблячи презентацію до завтрашнього безкоштовного семінару з підсумками по вітринах. Приходьте, буде багато палева тим і розборів польотів.

А 16 грудня у наступний понеділок стартує новий марафон admitad. Слідкуйте за анонсами самизнаетегде і як. Це безкоштовно. Успіхів!

Терехов.

Постової — Сайт візитка