Як доглядати за шкірою обличчя.

8-30-2018

Як доглядати за шкірою обличчя.

Ось і настала справжня зима — вдарили морози, а повітря в приміщеннях, став сухим, що згубно впливає на шкіру обличчя. Щоб зберегти її здорове стан до весни — необхідно вже зараз правильно за нею доглядати. По можливості визначитеся з одним виробником і користуйтеся лінійкою певного бренду. Таким чином ви отримаєте максимальний ефект. Правильно підібрана косметика — важливий елемент в повному комплексі по догляду за шкірою. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі киев косметолог.
Для очищення в зимовий період використовувати більш м’які засоби з натуральними маслами (молочко, пінка). У ранковий час замість вмивання протріть обличчя лосьйоном, який не містить спирту. А якщо використовуєте скраб, то краще вибрати кремоподібний (гамаш). Денний крем повинен містити у своєму складі вітаміни Е, Д, К і рослинні масла (авокадо або масло ши). Намагайтеся купувати для такого типу шкіри живильний крем з більш насиченою текстурою. Для жирної шкіри — легкий крем з ненасиченими жирними кислотами (масло авокадо, зародків пшениці або чайного дерева).
Не ігноруйте в період морозів декоративну косметику. Тональний крем і пудра відмінно захищають шкіру від холоду. Якщо ви збираєтеся на лижний курорт чи плануєте тривалу прогулянку на вулиці, використовуйте спеціальний крем для захисту від морозу. Він утворює тонку плівку на шкірі, оберігаючи її від вітру і холоду. Не забувайте також про крем з сонцезахисним фактором, адже навіть в зимовий період сонячні промені здатні нашкодити шкірі.