Довідка про відсутність корупційних правопорушень

7-18-2019

У світлі боротьби українського суспільства з корупцією актуальною і затребуваною юридичною послугою сьогодні є видача довідок на предмет корупції. У ній закріплена норма, що замовник має право знати про корупційне минуле здобувача.
Якщо вам потрібна довідка статистики , то рекомендуємо звернутися на сайт
https://salex-lcc.com.ua/dovidka-statistiki-i-otrimannya-vidomostej-z-edrpou.html

Довідка про відсутність корупційних правопорушень – це документ, що підтверджує відсутність-наявність відомостей про особу в Реєстрі про корупційні порушення. Даний документ вимагається з метою свідоцтва факту притягнення правового суб’єкта до відповідальності за корупційні діяння. Характерно, що дійсний він в оригінальному вигляді-нотаріусом довідка не завіряється і печатка на неї не проставляється (достатньо лише факсимільного або мокрого підпису).

Для чого потрібна довідка про корупцію
Цей офіційний папір в якості контролюючого заходу запитується тендерним комітетом для проведення торгів з держзакупівель. При необхідності вона видається всім резидентам і нерезидентам, які перебувають в межах країни, тобто її має право вимагати не тільки від українських громадян, але і від іноземців.

Згаданий документ включає дані про людину, який здійснював протизаконну діяльність щодо держзакупівель, номер наказу про притягнення до адмінвідповідальності, номер судової справи та суть судового рішення. Або ж у довідці міститься відмітка про відсутність у реєстрі відповідної інформації.

При обслуговуванні не тільки надається допомога в попередньому зборі документів, але і виявляється вплив на оперативність отриманні підсумкового паперу. Просимо врахувати, що отримання довідки пов’язане з комплексом певних заходів, результативність яких залежить від суб’єктивних факторів.