Живі соціальні сигнали за копійки

309

Уявімо собі стадо копірайтерів з фріланс ру або ще звідки, можливо з якоюсь біржі. І це стадо копірайтерів пише вам унікальні SEO оптимізовані тексти для людей, ну ті самі, які зараз працюють.

Типу працюють. І 99% у кожного з цього стада є свій аккаунт у вконтакте, можливо однокласниках, або там ще де. Можливо навіть в facebook. До речі так, я вже не дивуюся, коли люди зі статусів у facebook «власник бізнесу» і подібними крутими досягненнями пише мені в лічку, мовляв «Олексій, немає якоїсь роботи, грошей трохи підняти для старту нового бізнесу».

У всіх цих людей є одна незаперечна перевага — вони живі (хоча б трохи) і соціальні профілі у них швидше живі й реальні, ніж згенероване або створене для заробітків на біржах накрутки соціальних сигналів :).

І тут мимоволі виникає пропозиція копірайтером злегка підняти свій заробіток і попіарити (анонсувати) свої праці з вашого проекту своїм друзям і передплатникам. А чому ні? При вартості тексту в умовні 100 рублів можна запропонувати ще скільки-то зверху, щоб був натиснутий заповітний лайк або більш продуктивний шарінг. Ну а за ціною, я думаю, домовтеся). Я просто впевнений, що аудиторія цього блогу може це зробити.

Схема проста: копірайтер пише текст, ви публікуєте на своєму сайті, він його шарить/лайкает, ви йому докидываете грошей, всі задоволені :).

Все йде до того, до щастя одних і інших жаль, що накручувати вже невигідно. Навіть якщо зараз є результати, то завтра їх може не бути. А сьогодні яндекс знову вкинув інфу про те, що треба знімати посилання і за це отримаєте бонуси:

Погані посилання потрібно починати знімати вже зараз, попередив Олександр, тому що 14 травня вже може бути пізно. Він упевнений, що кожен раз будуть з’являтися індивіди, які будуть діяти за схемою «я повільно знімаю посилання…», Яндекс обов’язково буде виявляти лідерів такого стриптизу, і вони обов’язково отримають свій «бонус».

Такі справи. Хтось використовує вже озвучену мною схему?