З чого почати ремонт квартири.

8-30-2018

З чого почати ремонт квартири.

Новострой — новобудова в Одесі, з чого почати ремонт. Багато намагаються при купівлі «новобуду»(в новобудовах) заощадити і додати ці кошти до ремонту та дизайну квартири. Частина робить ремонт поступово, деяким доводиться жити в «новобудові»(в новобудовах) і робити ремонт та дизайн свого майбутнього житла. У вас є фахівець( або досвід) по ремонту та дизайну квартир. Додатково можна скористатися послугами фахівця з фен — шуй . Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ремонт квартир в одессе.
Вартість на матеріали, згідно затвердженого ескізу (коливатиметься так як в активний період ремонту( весна — літо) йде підвищення цін на будматеріали, і точно спрогнозувати його неможливо, якщо не закупити всі матеріали відразу, але це створить незручності при ремонті через завантаженість квартири матеріалами і можливість їх розкраданні). Кошторис на виконання всіх видів робіт для повного ремонту та дизайну вашої квартири. Вам надали міні — кошторису( сума міні — кошторисів = загальній сумі кошторисів і всього ремонту) на всі етапи ремонту.
Визначено з якого етапу буде розпочато ремонт квартири, виданий завдаток( частина суми від міні — кошторису по даному етапу) на ремонт квартири. Вимагайте вести фото — фіксацію виконанні всіх видів робіт( до і після). Етап ремонту — заливка підлоги, якщо це потрібно, монтаж теплих підлог по замовленню. Етап ремонту — Викладення стін перегородок, встановлення нових зовнішніх вікон, вхідних дверей якщо цього вимагає ремонт і дизайн. (часто роблять перед заливкою підлоги в новобудові для документів в БТІ) 4.