Яндекс скасує посилальне ранжування — це маячня

325

Яндекс пообіцяв на початку 2014 року скасувати посилальне ранжування. Воно не буде працювати. І ще начебто обіцяв скасувати накрутку поведінкових факторів. Та й взагалі треба сайти для людей робити — хоча з цим погоджуся.

Тепер разжую цю інформацію для всіх категорій учасників ринку.

Послання вебмайстрам

Все буде, як і раніше, трафік з пошуку ще можна буде добувати в промислових масштабах з мінімальною кількістю зовнішніх посилань з одноразовою оплатою. Природно, поведінковими треба буде акуратно побалуватися. Схему я розповідав. І я впевнений, що в 2014 році завдань для вебмайстрів вона буде працювати.

Для SEO компаній

У будь-якому випадку доведеться працювати над сайтом. Говносайт не просунеш ніякими посиланнями. Але посилання все одно будуть потрібні. Без них нікуди. Питання в тому, які посилання з тексту або з сайдбара, з оглядом та рекомендаціями або околоссылочным інтелектуально згенерованим анкором або взятими з тексту конкурента з топа.

Для клієнтів SEO

Ну що сказати, шановні замовники. Зв’язка контент-маркетинг + посилання працювати будуть. Якщо вам хоч щось скажуть про контент або контент-маркетинг ті, кому ви плануєте довірити просування вашого сайту, погоджуйтеся. При цьому не забудьте уточнити: а посилання будете купувати?

Разом

Та не скасують посилання. Ховають ці посилання років п’ять вже, а тепер Абрамович точно буде проти скасування. Якщо і буде, то в рамках одного фільтра, не більше.

Терехов.

Представник SeoHammer Циплаков Сергій сказав що посилання будуть працювати.

Відомий модератор Серч Євген поставився дуже скептично до заяви Садовського.

Відомий модератор Серч Бурундук заявив що все це маячня. Головне щоб не отлючили електрика, інтернет.

А ви що думаєте?