Які види друку існують.

5-11-2018

Які види друку існують.
Що за насолоду знаходиться в хорошій бібліотеці. Дивитися на книги — і то вже щастя» (с) Чарльз Лем. Завдяки їй ми тепер можемо не передавати з вуст в уста, і не переписувати книги, тому що поліграфія дозволяє з єдиного оригіналу отримати безліч. Поліграфія ділиться на два напрямки, це оперативна поліграфія (друк, різографія ) і видавничо-поліграфічна діяльність. Також існують різні способи друку: тиснення, шовкографія, цифровий друк, цифровий офсетний друк, паладієва друк, платинова друк, термографія, сублімація, виворотка, печатку зі змінними даними, флексографія. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі баннер киев.
Наприклад, ароматична поліграфія — коли при нанесенні фарби на папір, попередньо її або чорнило змішують з ароматичними маслами. Якщо дослівно перекласти з англійської мови, то ці дві технології будуть називатися «пошкреби і понюхай» і «відірви і понюхай». В друкарську фарбу поміщаються мікрокапсули з ароматичними маслами.
При руйнуванні оболонки капсул вивільняються молекули масел, і так ми можемо відчувати їх запах, і для цього потрібно або пошкребти, або відірвати папір приклеєну поверх ароматного тексту. Коли ми отримуємо виражений ефект обсягу предмета або композиції, то в цьому випадку і має місце стерео-поліграфія. Сьогодні дуже поширені фільми у форматі 3D.