Як вибрати сервіс перевірки

9-19-2019

Как выбрать сервис проверки
Увага: послуги оператора фіскальних даних.
Також хочемо вам порекомендувати Metateger
Увага: послуги оператора фіскальних даних.
Інформаційний банк сервісу Експрес Перевірка містить дані про більш ніж 8 млн. Для роботи з таким масивом даних сервіс пропонує швидкий пошук організації за різними реквізитами: назва фірми, адреса, телефон, ПІБ керівника, ІПН/ ОГРН. Експрес Перевірка доступний унікальний аналітичний інструмент , що дозволяє швидко оцінити ступінь надійності контрагента. Належну обачність слід дотримуватися не тільки на етапі знайомства з новою компанією, але і на етапі укладання договору, оскільки неправильно підготовлений документ може перекреслити всі зусилля з мінімізації ризиків при роботі з контрагентом. Враховуючи це, компанія ви зможете швидко підготувати необхідний договір, повністю відповідний актуального законодавства і враховує специфіку відносин з кожним окремим контрагентом. Завдяки найбільшому банку арбітражної практики, який налічує понад 6 млн. судових рішень арбітражних судів першої інстанції, ви зможете перевірити не тільки фінансову сторону контрагента, але і дізнатися, в яких судових справах він брав участь, в якій якості виступав, і скласти об’єктивну думку про його репутації.
Бізнес — довідки – довідкові матеріали системи ГАРАНТ, створені для допомоги професіоналів у вирішенні правових питань.
Аналітичні матеріали – аналітичні статті у галузі права, оподаткування, бухобліку, написані експертами спеціально для компанії .
Ви моментально отримуєте необхідні відомості. Час, витрачений на пошук потрібної інформації, в кінцевому рахунку, може визначити успіх операції.
Не потрібно ставити контрагента перед необхідністю надання об’ємного пакету документів. Процедура пересилання документів займає неабияку кількість часу і знижує динаміку ділових взаємовідносин.
Ви маєте справу з актуальною інформацією з офіційних джерел. База даних сервісу включає в себе офіційні відомості більш ніж з 20 джерел, в числі яких федеральні державні служби, міністерства і відомства, ключові ЗМІ. При запиті виписки з ЕГРЮЛ або ЕГРІП потрібно заплатити держмито, розмір якої більш ніж в 2 рази перевищить вартість аналогічного запиту в сервісі Експрес. — це ваша впевненість у кожного контрагента. ‘,’JS_FILE_BUTTON_NAME’:’Виберіть файл’,’JS_FILE_DEFAULT’:’файл не знайдено’,’S_CALLBACK’:’Замовити зворотній дзвінок’,’ERROR_INCLUDE_MODULE_ALLCORP_TITLE’:’Помилка підключення модуля « Аспро. Корпоративний сайт