Як вибрати кредит під заставу авто

11-30-2019

Автомобільні ломбарди з’явилися в середині 90-х років минулого століття. Західна практика прижилася, і сьогодні регулярно з’являються нові організації, що надають грошові позики під заставу ТЗ. Розберемося, як, вибираючи автоломбард, не помилитися і укласти вигідну угоду з надійним партнером. Також хочемо порекомендувати взяти кредит під заставу авто Кронвест

Що таке автоломбард
Автоломбард — вузькопрофільна фінансово-кредитна організація. Основне, і майже завжди єдиний напрямок її роботи — видача кредитів під заставу рухомого майна або ПТС. Організації приймають легкові та вантажні автомобілі, водний транспорт, мотоцикли, спецтехніку. Однак, не всі вони працюють легально. Шахраї перепродують закладені авто і «зникають», а нічого не підозрюючий власник продовжує виплачувати борг. Щоб не зіткнутися з неприємностями, варто врахувати рекомендації щодо вибору ломбардної компанії.

Автоломбард: як вибрати
Термін роботи установи

Кількість ломбардних організацій на ринку щорічно збільшується на 20%, але така ж частина їх закривається, не пропрацювавши і 10-12 місяців. Термін активного функціонування компанії — перше, на що потрібно звернути увагу. Чим довше працює авто-кредитор, тим більше ймовірності, що це надійний партнер.

Репутація
«Сарафанне радіо» — джерело корисного досвіду, порад і рекомендацій. Почитайте відгуки, поспілкуйтеся з клієнтами компанії на форумах. Перевірте, чи є в організації Інтернет-сайт і чи представлена на ньому детальна інформація про умови, адресу, дані юрособи (їх теж бажано «пробити» в мережі).

Офіс компанії та діяльність персоналу
Зібравши інформацію, відвідайте офіс компанії, яку вирішили вибрати. Він повинен бути повноцінним — з вивіскою «обжитими» приміщеннями, оргтехнікою. Подивіться, наскільки ввічливі, компетентні і уважні до вас співробітники, детально вони відповідають на ваші запитання.

  • Вибір автоломбарду — на що ще звернути увагу:
  • особливості виплати кредиту — спосіб перерахування грошей;
  • наявність власної автостоянки — бажано, поруч з офісом;
  • чи є у компанії підтверджуючі сертифікати.
  • Що врахувати при зверненні в автоломбард

Тверезо оцінюйте можливості
Перед тим, як підписати договір, оцініть наслідки своїх дій — чи зможете ви вчасно і в повному обсязі виплачувати борг і відсотки. Якщо компанія оперує щомісячними ставками, переведіть їх в річні, щоб отримати можливість зіставити умови і вибрати кращі.

Нюанси взаємодії з автоломбардом
Позика в розмірі повної ринкової вартості мс сумлінні компанії не видають, щоб не працювати собі в збиток. Максимально вигідні позики — 85-90% зі ставкою від 4-7%. Якщо вам пропонують більше грошей, великий ризик шахрайства. Також кредитор може виставити додаткові умови-російське громадянство, пред’явлення водійського посвідчення.

Враховуйте додаткові платежі і комісії
Часто вигідні процентні ставки втрачають свою привабливість через великі комісійні за пролонгацію позики, пенею за прострочення. Надійні компанії не беруть доплату за переведення в готівку грошей, але можуть передбачити суттєві штрафи за порушення умов.