Як вибрати гарячі тури.

10-10-2018

Як вибрати гарячі тури.

Айя — Напи, всього в декількох хвилинах від прекрасного піщаного пляжу Лиманаки, поруч з монастирем і поряд з усіма основними розважальними і торговими центрами. Більшість номерів виходять на басейн, деякі на околиці. Готель не поганий, але прибирання не проводиться ніде. У номері викидають сміття та все, рушники за 10 днів жодного разу не поміняли, добре свої були, підлоги не миють, сантехніка тече. З плюсів порції їжі на вечерю і єдиний чоловік у готелі говорить російською — офіціант. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі горящие туры.
У жовтні немає дискотек, що радує. Готель великий, знаходиться поруч з морем і лунопарком. Ззаду отелення церква і площа на якій безкоштовні вистави, ярмарок. Готель Altona знаходиться в Парижі, в 450 метрів від Північного залізничного вокзалу. Комфортабельні номери оформлені в строгому стилі, обладнані телевізором та окремою ванною кімнатою з феном. Щоранку в їдальні готелю сервірується континентальний сніданок. Сам готель дуже старий, але близько від метро, вокзали і Монмартра.
Вид з вікна на вулицю, але не дуже шумно було, хоча і по району сновигає повно негрів, в цілому райончик стремноватый. У будівлі є мінімаркет і японська закусочна. Номер терпимий, все старе, замок кілька разів заклинювало і вішалка для рушників відпадає ) але прибирають кожен день. Ванна порадувала, чиста і завжди гаряча вода. Сніданок домовилися за 5 євро — входить круасан, булка і джеми, масло, нутелла в міні — пачечках, кава — чай — апельсиновий сік і пластівці є.