Як расскрутить сайт в пошукових системах.

3-27-2018

Як расскрутить сайт в пошукових системах.
Посилальні агрегатори, такі, як seopult і webeffector вже не можуть витягнути сайти з необхідним запитів в ТОП. Висновок інформаційних запитів агрегаторами взагалі став практично неможливий… Змінився пошук — пора і нам переглянути погляди на просування. І навіть «дідівські» методи просування «в лоб» (оптимізація і закупівля посилань) відмінно працюють — просто необхідно підходити до питання розкрутки сайту більш виважено і грамотно, а правильна розкрутка сайту має безліч нюансів, але про все по порядку. Для початку, давайте розберемося з питанням — чому ж розкрутка сайту в пошукових системах викликає труднощі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://1knq.com/seo-sem-optimizatsiya-i-poiskovoe-prodvizhenie-sajtov/.
Багато хто з нас стикалися з дивним парадоксом — проект оптимізовано під ключове слово, бюджети на просування відповідають або навіть перевищують рекомендації посилального агрегатора, наприклад Seopult, але просувається фраза так і не хоче потрапляти в ТОП. Проходять місяці, але ефекту немає. І як правило, просувається фраза вже знаходиться на лідируючих позиціях Гугл, але ніяк не хоче потрапляти в ТОП 10 Яндекс, та що там ТОП 10 — нерідко навіть ТОП 30 виявляється недоступний.
Для більшої об’єктивності варто зазначити, що мова тут йде саме про комерційних СЧ і ВЧ запити, т. к. низкочастотники просуваються так само легко, як і раніше. Насправді, пошукові машини на шляху до якості видачі абсолютно об’єктивні. Будь більш-менш досвідчений оптимізатор здатний підігнати сторінку проекту під ключові слова й запхати проект в посилальний агрегатор. Це і посилання з sape і розкрутка сайту статтями в miralinks та твіти, згадки в соц. Це груба помилка.