Як правильно робити епіляцію.

8-30-2018

Як правильно робити епіляцію.

Якщо користуватися ним постійно, волосяні фолікули будуть знаходитися у фазі спокою і волоски не будуть рости. Для помітного результату може знадобитися від 4 до 12 процедур, потім їх слід іноді повторювати для збереження ефекту. Все залежить від вашої шкіри і волосся: кому — то буде досить повторювати процедуру раз в 1 — 2 місяці, а кому — то раз в півроку. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі лазерная эпиляция киев.
Перед покупкою потрібно визначити, чи підходить вам цей прилад буде він максимально ефективний для вашого типу шкіри. Більш детальну інформацію ви можете знайти в статті . Прилад не слід застосовувати поблизу очей і на лобі. Чоловіки можуть користуватися фотоэпилятором для видалення волосся на грудях, спині, животі, ногах. Однак, прилад не підходить для використання на чоловічому обличчі, шиї і на інтимній сфері, так як видалення волосків може бути нерівномірним.
Епілятор можна використовувати для видалення волосся на лінії класичного бікіні, а для глибокого бікіні він не підходить. Щоб процес фотоепіляції в домашніх умовах був для вас зручним, передбачено спеціальний додаток для вашого смартфона. Це своєрідний календар проведення сеансів епіляції, який допоможе контролювати процедури і стежити за прогресом.