Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

8-31-2018

Як правильно доглядати за вікнами в будинку.

Хтось прагне утеплити старі, а хтось встановлює нові. Але за будь-яким типом вікна, чи то вікна ПВХ або вікна дерев’яні, повинен бути правильний догляд. Тільки тоді у вас не буде проблем з запотівання і промерзанням стекол, і вони прослужать вам багато років. Багато господарі пластикових вікон стикаються з такою проблемою як запітніння і промерзання вікон. Всередині будинку або квартири завжди присутня певна вологість повітря. Саме вологість в кімнаті впливає на запотівання скла, причина цього – погана вентиляція. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі commercial window washing.
Якщо в будинку живуть люди, готують на кухні їжу, а всі вікна та двері за це закриті і відсутня витяжка, то підвищена вологість, і як наслідок конденсат, що може стати проблемою не тільки вікон, але навіть стін (з’являється грибок). Нинішні вікна мають потужну систему захисту від зовнішніх факторів: холоду і вітру. Однак це призводить до того, що ззовні не надходить повітря. Ось тому фахівці рекомендують провітрювати приміщення як мінімум 3 рази на добу хоча б по 3 — 5 хвилин, не забуваючи відкривати вікна навіть у зимовий період.
Якщо відбуватиметься періодичне провітрювання приміщення, то вологість зменшиться, і проблема з запотівання вікон зникне. Щоб знизити вологість у кімнаті краще спочатку придбати вікна з зручним режимом мікропровітрювання. Першим ділом догляд за вікнами включає в себе не тільки лагодження і фарбування дерев’яних рам, але і підтримка в належному стані всіх механізмів вікна, а також систем ущільнення вікна – це одна з головних умов тепла вашого будинку.