Як навчиться їздити на мотоциклі.

8-30-2018

Як навчиться їздити на мотоциклі.

А є, байк є… Може, настала пора навчитися їздити. Ось лише кілька напрямків, які будуть цікаві і початківцям мотоциклістам, і просунутим байкерів. Для тих, хто хоче підкорювати бездоріжжя, є курси з мотокросу і ендуро, а також спеціально підготовлені траси – піщані грунтовки з гірками, спусками, трамплінами і нерівностями. Позашляховий мотоцикл – це особлива наука, яку варто освоїти хоча б для розширення кругозору. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі мотошкола в киеве.
Як правило, учневі видають не тільки мотоцикл (гравію на таких купині не пострибаєш, це факт), але і спеціальну екіпіровку, в тому числі шолом з козирком і високі жорсткі мотоботи, що більше нагадують сноубордичні черевики. Любителям пафосу і гламуру болота, ймовірно, не так цікаві: байк виглядає не так вражаюче, так і бруд потім звідусіль відпирати — відмивати… Зовсім інша справа – стантрайдинг, або трюкова їзда. Тут можна пустити пил в очі будь – кому- і прожженному байкеру на хромованому круизере, і симпатичною дівчині, яка стоїть у першому ряду серед інших глядачів.
Щоб навчитися їздити на одному передньому або задньому колесі, крутити «вісімку», закинувши ноги на кермо, або їхати змійкою, стоячи на одній нозі, знадобляться індивідуальні заняття – довгі і виснажливі. Та й мотоцикл потребує спеціальної підготовки. І нарешті для всіх бажаючих власників абсолютно будь-якого мотоцикла існує такий чудовий, видовищний і корисний вид спорту, як мотоджимхана.