Як мовні курси за кордоном впливають на дітей і студентів

6-4-2018

Поїздка за кордон дає людині набагато більше, ніж просто знання. Особливо, якщо дитина або студент їде один на тривалий час. Не тільки те, що відбувається в класі, відкладається в голові, а у більшій мірі те, що знаходиться за його межами. Завжди цікаво зустрітися з людиною, який повернувся з такої подорожі, і зрозуміти, як мовні курси за кордоном впливають на дітей і студентів. Пропоную почитати про программа двойных дипломов

Що таке мовні курси Коли ви їдете в іншу країну, відвідуєте заняття з носієм мови, спілкуєтесь виключно іноземною, практикуєте свої навички і знайомитеся з життям країни зсередини — приблизно так можна охарактеризувати поїздку за кордон на мовні курси. Кожен, хто їде за кордон, реально поринає в нову культуру, проходячи випробування невідомої міської транспортної системою і постійно контактуючи з місцевим населенням. Також видається унікальна можливість поспілкуватися з однолітками-іноземцями в мовній школі і пожити в сім’ї. Подібний досвід створює ґрунт для здобуття майбутньої освіти за кордоном і розвитку особистості. Така поїздка буде корисна на будь-якому етапі вивчення мови. А можливість застосувати на практиці знання, отримані під час теоретичних занять, дасть кожному учневі потужний заряд мотивації для подальшого навчання.

Які країни найбільш популярні Якщо ми розглядаємо вивчення англійської мови за кордоном, то, звичайно, відразу на думку спадає Великобританія. Популярністю користується мовні курси для дітей в Англії. Причому не обов’язково їхати в Лондон, є затишне місто неподалік столиці — Борнмут. Якщо багато батьків не в захваті від ідеї відправити дитину вчити англійську за океан, то самі з задоволенням відправляються на кілька тижнів на курси в Канаді для дорослих. Найчастіше це підготовка до іспитів IELTS та TOEFL.

Поєднати пляжний відпочинок і навчання можна на Мальті і Кіпрі, захоплюватися природою — в Ірландії, а любителям екзотики підійде ПАР. Залишається актуальною пропозицією для дорослих Америка, але заради однієї або двох тижнів практики англійської летіти в інший кінець земної кулі погоджуються всі. Краще на ті гроші, які ви витратите на переліт, забронювати ще пару тижнів в європейських країнах. Для тих, хто вивчає німецьку, є сенс відправитися в Австрію і Німеччину. В Іспанії доступні курси іспанської історії, мистецтва чи літератури, підготовки до іспиту DELE або бізнес-іспанської. За удосконаленням італійського їдуть в Італію, вивчати кулінарію і французьку культуру — до Франції. Польський і чеський вчать в Польщі і Чехії відповідно. Вартість мовних курсів за кордоном Ціна курсів залежить від країни, у якій ви бажаєте вивчати іноземну мову, інтенсивності курсу і його тривалості. У вартість деяких програм вже входить проживання, харчування та культурно-розважальні заходи. Ціна мовних курсів: в Німеччині — від €195 за тиждень, в Австрії — від €258. Тиждень в Іспанії, Італії і Франції — близько €200. За тиждень англійської мови у Великобританії доведеться віддати від £135, у США — від $225, на Мальті — від €100, на Кіпрі — від €235, в Канаді — від C$290, в Ірландії — від €120, в ПАР — від $230.