Вперше буду на RIW 2013

320

Минуло вже майже півроку з того моменту, як я став частиною команди admitad. Я дуже фанатію від цієї роботи, тому що кожен день бачу і твердо вірю, що ми робимо ринок CPA в Росії краще, вебмайстрам розповідаємо як залучати цільовий трафік, збільшуємо продажу і надавати цільові реєстрації нашим рекламодавцям.

За цей час ми зробили багато чого цікавого і корисного. Якщо говорити про вебмайстрів — основну аудиторію даного блогу, то конкретно для них корисними буде http://marafon.admitad.com додаток getSEA і додаток getDirect.

Крім того, завтра буде старт ще одного цікавого заходу, пов’язаного з купонами, а ще ми плануємо запустити марафон по іграм, щоб за кілька місяців з нуля побудувати сайт, який буде приносити як мінімум 20 000-30 000 рублів на місяць. Якщо є бажаючі — відпишіться в каментах, мені потрібно розуміти потенційну аудиторію.

По темі поста — вперше буду на Russian Internet Week — до цього якось не відвідував, тепер по роботі належить. Приходьте на наш стенд, познайомимося, розповім свіжі новини, проконсультирую по монетизації, просто поспілкуємося.

На нашому стенді будуть ще хлопці з офигенной команди admitad, які готові відповісти на всі питання про CPA і не тільки. Приходьте, задавайте, не соромтеся.

І найголовніше, 18 жовтня в рамках секції CPA, Олександр Бахманн буде робити доповідь «Нові інструменти просування партнерських програм».Вперше буду на RIW 2013Основні тези доповіді:

  • класичні інструменти просування партнерських програм для рекламодавців
  • нові ефективні інструменти просування
  • позитивний результат використання ефективних інструментів
  • міфи і страхи: чого не варто боятися
  • ставка на результат: від чого слід відмовлятися.

Я не просто впевнений, я знаю, що там буде багато палева тим і практичних прикладів, які будуть корисні і вебмайстрам. На доповіді Бахманна зазвичай приходить багато народу, особливо представників «інших» партнерських мереж :).

Зацініть наш стенд — в реалі він буде ще крутіше.

Вперше буду на RIW 2013

А тепер питання — кого цікавить марафон по іграм? Повідписуємося, від вас буде залежати формат і факт проведення всього цього мепроприятия, а так само фінальний приз або його відсутність.

А ще скоро чекайте смачненького і палева тим, мені є чим з вами поділитися.

Терехов.

Постової — нормальна така програма для складання семантичного ядра сайту. Спробуйте, може вам вона сподобається більше за інших.