Твій шанс потрапити на admitad lounge 2014

279

admitad lounge буде проходити в Москві 21 березня 2014 року в клубі ARMA 17. Зі зрозумілих причин, кількість місць обмежена, але шанс потрапити туди їсти. Що таке admitad lounge, можна прочитати тут.

На захід потраплять не всі. Буде модерація заявок, які ще треба подати. Тому якщо ви пов’язані з CPA і admitad, тобто як мінімум зареєстровані в системі і застосовуючи все те, що я розповідав на цьому блозі про CPA, почали заробляти на CPA, то вам за адресою і швидше за все візьмуть вашу заявку. Подати заявку можна тут.

Ну а тепер власне про прямий квиток на lounge — це конкурс по залученню вебмайстрів в admitad. Щоб не бути голослівним, ось статистика майданчики Блогу Терехова в партнерській програмі admitad Росія за останні кілька днів (кликабельно).

Твій шанс потрапити на admitad lounge 2014

По суті справи це просто пасивний дохід, так як посилання просто розміщені спочатку в кількох постах про заробіток на admitad. Якщо ви активно займетеся залученням вебмайстрів, то я просто впевнений, що зможете зробити в кілька разів більше і, як результат, отримати квиток на admitad lounge 2014. Тим більше, що підняли ставку з 50 до 100 рублів за активного реферала — рівно в два рази.

В мережі повно мануалів по заробітку на admitad. Можна для початку використовувати їх. Але краще описати свій досвід. Як мінімум десять відсотків аудиторії цього блогу зареєстровано в admitad і має плюсові баланси.

Де розмістити партнерські посилання

Форуми, блоги, соціальні мережі, twitter, спільноти — повно варіантів.

Так що дерзайте. Будуть питання — задавайте в коментарях. Зустрінемося на admitad lounge 2014 в Москві.

Терехов.