Ціна питань інвестицій у свій проект або де взяти 100 000 рублів?

19

Почнемо здалеку. Цей блог я завів у 2008 році, грошових інвестицій на старті було нуль. Якщо повернутися до теми поста, то 100 000 рублів він вже заробив, щоб почати робити ще один свій проект. Чи не один.

Взагалі блог для мене спочатку був і залишається хобі, яке з часом стало приносити гроші. Потім з’явилася своя маленька, але дуже горда SEO компанія, яка так само стала приносити гроші не тільки мені, але і моїм колегам, разом з якими ми намагаємося зробити інтернет краще, а видачу релевантні і корисніше для користувача (ми намагаємося працювати саме так). Потім я із задоволенням приєднався до команди admitad, де спільними зусиллями дружної команди ми намагаємося цивілізовано і технологічно розвивати ринок партнерського маркетингу в рунеті, маючи за плечима багатий європейський досвід.

Нещодавно спілкувалися з одним товаришем, який поточні стартаперскі тусовки просто стороною обходить з цілком зрозумілих причин:

  • збираються «стартапери» з ідеями
  • мета — знайти інвестора і віджати грошей
  • немає прототипів і навіть бізнес планів з презентацією
  • приходять просто потусити
  • скиглять що немає грошей

А справжні стартапери в цей час працюють і ні на які тусовки не ходять — просто часу на це немає. І на зустрічах один з одним сміються над тими «стартаперами», у яких є тільки унікальна ідея і більше бажання зрубати грошей.

Повертаємося до теми поста. Питання (проголосуємо до речі), вистачить 100 000 рублів для запуску свого проекту? Так як руки криві, не можу вставити голосовалку тут. Так що йдемо в ВК і голосуємо там. Потім результати опублікую.

За першим голосів стало зрозуміло, що 100 000 рублів на свій проект вистачить. Добре, переходимо до наступного питання, як швидко ви можете заробити ці 100 000 рублів: тиждень, місяць, 2 місяці, три місяці, 4 місяці і так далі. Природно, при цьому вам потрібно десь жити і щось їсти. Голосуємо тут.

Тепер далі питання — скільки часу ви будете освоювати ці 100 000 рублів, яким складом, щоб у підсумку через цей же час проект почав приносити гроші. Я не маю на увазі окупатися, я маю на увазі почати приносити гроші. Знову ж, зробимо опросик — голосуємо тут.

Мої варіанти відповідей (актуальність 2011 рік)

  • 100 000 рублів для свого прибуткового проекту вистачить (макбук в 2011 році у мене вже був ? );
  • 100 000 рублів для старту свого проекту в 2011 році я міг заробити за 3 місяці, зараз швидше;
  • якщо говорити про зараз, то через 3 місяці при вкладенні 100 000 рублів проект став би приносити прибуток, причому 100 000 рублів повністю не були б витрачені.

Кількість в 100 000 рублів було взято для рівного рахунку, але як правило для вебмайстрів, які більш-менш в темі, ця сума не є чимось недосяжним. Її один раз треба «подолати» психологічно, потім вже буде простіше. Плюс ці 100 000 рублів з невеликим запасом після 50 000 рублів, наприклад.

Якщо у вас є тільки 50 000 рублів і стабільне джерело доходу (продаж посилань, клієнти на просуванні, партнерки, консультації, реклама в розсилках), то можете починати і з 50 000 рублів, а суму, що залишилася введете в обіг протягом 2-3 місяців чи як там собі розплануєте.

Ще можна взяти кредит, причому спеціально. Пекельні умови кредиту дуже сильно стимулюють працювати плідно. Природно, у вас при цьому повинен бути якийсь джерело доходу, наприклад та ж продаж посилань, стартувати з якою в рунеті сьогодні найпростіше. Хоча я б сказав, що зараз простіше стартувати з CPA, чому дуже багато прикладів (тиць) серед наших вебмайстрів.

Пост більше для міркування і для своїх думок, розумна критика і питання в коментарях вітаються.

І питання на засипку, щоб відчути потребу моїх читачів для участі в одному модному русі, про запуск якого ми поки що думаємо, причому дуже серйозно (питання природно від імені admitad).

Планиурется старту марафону від admitad, де ми будемо підказувати, допомагати учасникам заробляти на вітринах, товари.

Для певної кількості учасників ми плануємо видати ліцензію від cpasoft.ru.

Що від вас потрібно?

Поставити ваш дизайн і завантажити товари. Далі, будемо спілкуватися. Мабуть створимо або на блозі або на нашому форумі окремий топік, де будемо постійно на зв’язку.

Скажімо так, це буде навчальний курс. Приймаємо не всіх. Але, учасників цього конкурсу ми всіх припустимо до марафону!

Чи Будете Ви приймати участь?

Відповідь на питання напишіть в одному з трьох віджетів коментарів. Голосування тут робити не будемо, щоб не псувати статистику перших трьох опитувань. Для участі в марафоні як мінімум бажано мати бажання і можливість витратити 10 000 рублів на свій проект (посилання, статті, контент, дизайн).

Терехов.