Тема ВЧ просування инфозапросов в яндексі від Сергія Нижегородцева

296

Стукнув мені вчора в скайп Сергій Нижньогородців і запропонував продавати його тему по ВЧ просування в Яндексі. Не люблю я продавати чужі речі… Але тема з яндексом зацікавила і попросив його надіслати мені саму тему, щоб з нею ознайомитися.

Сподіваючись на мою порядність, Сергій мені тему вислав. Скажу відразу, 90% там мені було відомо, а от 10% сильно зацікавили. По суті справи, тема лежить на поверхні, як продавали колись на webmasters.ru тема підняття ВЧ запитів в яндексі через твіти і ретвіти. В темі Сергія немає ні твітів, ні ретвітів, ні накрутки поведінкових, ні ацкіх вкладень у посилання або інші зовнішні чинники.

По суті справи, кейс являє собою практичні спостереження і висновки, засновані на цих спостереженнях. Природно зі скрінами , статистикою, урлами і блекджек.

Для початківців ця тема буде корисна, безперечно. Для небажаючих купувати можу запропонувати запив тестовий сайт і експериментувати на ньому. Раз в тиждень додавати інформаційну статтю і потім півроку аналізувати :).

Ну а так як я зараз сильно пов’язаний з CPA і промокодами — промокод на знижку 15% — АТ-610. А далі рекламний і мегаоптимизированный текст від Сергія, написаний під анонс на цьому блозі))))).

Як збільшити трафік інфо-запитами в Яндексі без покупки посилань

Привіт, друзяки і подруги!

Останнім часом після SEO-революції в Яндексі з’являється багато нових способів просування сайтів, у тому числі і без покупки посилань і накруток ПФ. Ось і нижегородський сеошник Сергій Нижньогородців теж стверджує, що знайшов золоту, але безкоштовну жилу з видобутку трафіку. Ну що ж, час покаже і все розставить на свої місця. Трафік, тим більше безкоштовний, з пошукових систем потрібен усім. А раптом?

А ось і його останнє творіння — гарячий кейс «Особливості просування ВЧ-інформаційних запитів в Яндексі без посилань і накруток ПФ після 22.10.14»

Чудеса бувають, звичайно. Але самі теми не вічні. І Яндекс алгоритми міняє, як рукавички. Поки тема жива і живе третій тиждень. Поживемо — побачимо!

Ось купон на знижку 15% — АТ-610. Цей купон поставте в кінці теми листа-заявки.

Хто купить, відпишіться в каментах, цікаво дізнатися вашу думку.