SMM просування в соціальних мережах

5-28-2020

Використовуйте той факт, що клієнти вашого бізнесу використовують соціальні медіа.
Соціальні мережі використовують майже 20 млн українців. Просування компанії на Fb (як fanpage, як і Facebook Ads) — це дешевше і ефективніше, ніж в Google (SEO, SEM), дивіться більш детально налаштування таргетованої реклами.

Перевірте нас через місяць
Найкращий момент спробувати потенціал каналу соціальних медіа з урахуванням органічних і платних рекламних кампаній. Перевірте, як FB може перевірити себе в комунікації з вашими клієнтами.

Швидке збільшення продажів
Це стосується як продуктів, так і послуг. Ми допоможемо вам збільшити продажі і отримувати прибуток.

Вартість обслуговування соціальних медіа
Індивідуальний підхід до кожного клієнта і висока якість обслуговування. Ціни слід розглядати наочно, так як кожне замовлення індивідуальне і вимагає спеціальної форми співпраці. Ведення fanpage і підтримка social media реалізована в КС та включає в себе ряд елементів, основні з яких це:

1.Створити fanpage. Основне завдання реалізоване на початку співпраці. Профіль фірми буде створений для того, щоб він виглядав професійно.
2.Унікальні дизайн-проекти. Графічний відділ подбає про те, щоб кожен новий пост був привабливим і зрозумілим. Також додавання ілюстрацій допоможе вам у досягненні більш широкої аудиторії.
3.Публікація постів. Пости публікуються регулярно, в рівні проміжки часу, щоб забезпечити кращий контакт з клієнтами і допомогти вам досягти цілей, пов’язаних з маркетингом в інтернеті.

4.Розширені рекламні кампанії — можливе застосування декількох видів кампаній, спрямованих на продажі або просування торгової марки, в тому числі торгової кампанії, ремаркетинг.

Скільки записів на місяць розміщувати в соціальних мережах?
Кількість записів залежить від обраного пакету, бюджету і кількості годин, які повинні бути спрямовані на реалізацію послуги.

Ми створюємо графіки в рамках співпраці
Так, проведення fanpage також включає в себе створення графічних проектів. Їх кількість і складність залежить від обраного плану.

Який бюджет необхідний для реалізації цілей і залучення шанувальників?
Бюджет визначається індивідуально в залежності від ваших цілей. Метою може бути продаж, перетворення, придбання шанувальників, лайків, і т.д. Бюджет також залежить від географічного охоплення і популярності галузі.

Скільки годин виділено на роботи для клієнтів?
Кількість часу, який команда витрачає на окремі проекти, залежить від обраного пакета і ваших очікувань і цілей.

Які інструменти ми використовуємо в роботі з клієнтом?
Ми використовуємо аналітичні інструменти, в тому числі Google Analytics, Google Tag Manager. Інструменти для створення звітів, в тому числі Google Data Studio, графічні інструменти, в тому числі Photoshop і багато інших.