Що таке кредитна історія

1-18-2020

При розгляді заяви на видачу споживчого кредиту фізичній особі банки в першу чергу вивчають кредитну історію потенційного позичальника. Тобто розглядають звіт про те, як раніше взяті на себе позичальником зобов’язання були виконані, їх розмір, погашення і термін. Таким чином оцінюються ризики, які можуть виникнути у зв’язку з виплатами потенційних клієнтів. Хочемо https://krednal.com.ua/kreditovanie/47-kreditnaja-istorija-ot-a-do-ja-kak-formiruetsja-na-chto-vlijaet-kak-ispravit-i-kak-vzjat-kredit-s-plohoj-kreditnoj-istoriej-v-ukraine.html

Відсутність кредитної історії можливо, якщо ви ніколи не брали на себе банківських кредитних зобов’язань.

Що потрібно знати про код суб’єкта кредитної історії?
При зверненні в ЦККІ необхідно надати ваш код суб’єкта кредитної історії. Це комбінація цифрових і буквених символів, яка забезпечує безпеку відомостей і даних.

Кожна фізична особа володіє тільки одним кодом, який формується при укладенні кредитного договору.

Якщо при укладенні нового кредитного договору ви встановлюєте новий код, то Старий буде анульований.

Як виправити кредитну історію?
Після отримання звіту уважно ознайомтеся з документом. Якщо у Вас погана кредитна історія, то, перш за все, перевірте, чи немає в документі невідповідностей. Якщо перевірка виявить помилки, то у Вас є право на виправлення документа. Для цього необхідно оформити нотаріально завірений запит зі списком невідповідностей в НБКІ або в бюро, де зберігається Ваша кредитна історія. Якщо в процесі оскарження між Вами і банком, який надав відомості, виникне незгода, ви маєте право оскаржити ваш звіт через суд.

Якщо ви знаєте, що останнім часом недобросовісно виконували зобов’язання перед банком, то варто задуматися, як виправити кредитну історію. Поправити її повністю не вдасться, але можна її поліпшити. Для цього візьміть новий кредит на невелику суму і точно виконаєте зобов’язання. Так ви відновите Вашу репутацію позичальника в середовищі кредитних організацій. Маючи позитивну кредитну історію, можна розраховувати на те, що Вам запропонують мінімальний можливий відсоток по споживчому кредиту. Дізнатися процентну ставку, а також розрахувати щомісячні платежі по кредиту ви можете на нашому сайті.