Що можна здавати в ломбард?

8-29-2020

Подивіться навколо — скільки прикрас, побутових приладів і допоміжних пристроїв припадають пилом в шафах вашого будинку без діла? Дізнайтеся, чи можна здати їх в ломбард під заставу.

  • Ювелірні вироби. Якщо ви не знаєте, де вигідно здати золото або срібло, зверніться в ломбард. Банки і афінажні заводи не приймають прикраси, а на блошиному ринку вас можуть обдурити шарлатани. У ломбардах працюють кваліфіковані оцінювачі, які зважують кільця і ланцюжки на повірених вагах з точністю до сотої частки грама.
  • Електроніка. Куди здати електроніку? Якщо ще не минуло 14 днів з моменту покупки, закон дозволяє повернути електронний пристрій в магазин без пояснення причин. В іншому випадку сміливо вирушайте в ломбард — оцінювач запропонує вам гроші, приблизно еквівалентні ринковій вартості гаджета.
  • Побутова техніка. Прийом старої побутової техніки в хорошому стані — не прерогатива ломбардів. Ви можете передати холодильник або пилосос волонтерської організації або пожертвувати притулку. Однак тільки ломбарди гарантують отримання грошей в момент звернення. Якщо ви самі перебуваєте в складному фінансовому становищі, вибирайте на користь ломбарду.
  • Електроінструмент. Прийом будівельного інструменту можливий лише в профільному ломбарді. «КIТ Груп» — одна з таких компаній, яка готова прийняти електричний інструмент у ліквідованого ФОП, ТОВ або приватної особи, яка закінчила робити ремонт будинку.