Санкт-Петербурзький державний університет «ЛЭТИ»!!!!

11-20-2019

Санкт — Петербурзький державний університет відзначає початок нового року черговим досягненням в області онлайн — освіти: на міжнародній платформі Coursera запустився англомовний курс . Також хочемо вам порекомендувати Санкт-Петербургский государственный электротехнический университет «ЛЭТИ» Онлайн — курс складається з п’яти модулів, в кожному з яких порушено окремий етап розробки системи моніторингу електрокардіограми (ЕКГ). Він висвітлює широкий спектр проблем біомедичної техніки, об’єднаних в єдиній завдання розробки прототипу носимой системи моніторингу ЕКГ з вбудованим алгоритмом обробки та аналізу сигналу.

У процесі роботи над цим завданням слухачі отримують базові теоретичні знання, відпрацьовують практичні навички в електроніці, математики, методи аналізу даних і програмування. Все це в сукупності дає слухачам розуміння, що і навіщо вони роблять на кожному етапі, і мотивує на успішне завершення курсу. Записатися на курс можна тут. Завдання на програмування, які необхідно пройти для отримання сертифіката, цікаві та незвичайні: вони дозволяють зануритися в цю проблематику і відчути на практиці труднощі реєстрації, обробки та аналізу біомедичних сигналів і даних. При цьому частини апаратного та програмного забезпечення, а також дані, показані в курсі, застосовуються авторами для створення прототипів в реальних проектах для вирішення наукових і технічних завдань.

Метою курсу є не тільки надання студентам загальних знань та фундаментальної підготовки з порушених сферах інженерії, але і формування у них вузькопрофільних практичних навичок. Саме в цьому, як бачать автори, полягає мета і унікальність матеріалу: доповнення фундаментальної освіти, сформованого в університеті, досвідом роботи над реальним проектом в рамках обраної професійної області. Розкажіть про своєму дослідженні, проведеному в СПб. ГУ, а також інших розробках і досягнення. Залік за онлайн — курс: як отримати і на що звернути увагу. Росія, Санкт — Петербурзі, Університетська набережна, д.