Самий практичний курс по SEO

23

Мій колега і, не побоюся цього слова, партнер Віктор Карпенко об’єднав в одному мануалі весь свій практичний досвід пошукового просування. І цілком логічно цей досвід монетизувати.

Так вийшло, що я знайомий з деякою кількістю інфобізнесменов, ставлення до яких двояке. Опустимо їх. У випадку з Віктором Карпенко та його курсом все під зовсім серйозно. Я бачив очі Костянтина Леоновича з Sape, коли він познайомився з деякими деталями курсу стосовно Sape. Костянтин був у захваті.

120 годин навчання, 310 відео-уроків, більше 50 спаленных тим, рекомендації курсу більш 20ю експертами. І за все це Віктор хоче 500$.

2 тижня вам вистачить щоб вивчити весь курс (за бажанням звичайно). На виході ви отримуєте багато чужий, але вичавленою практики, яку відразу можете застосовувати. 2 тижні — 14 днів, трохи більше 35$ в день…

Це небагато, якщо порівнювати з тією сумою, яку можна злити на розваги за 2 тижні. При цьому курс назавжди залишається у вас.

У мене вистачає свого практичного досвіду в SEO, яким користуються всі, кому не лінь. Яким я із задоволенням ділюся по мірі своїх можливостей. Але я не гумовий, як і мій час. Віктор витратив час, сили, гроші, щоб зробити цей курс, який коштує своїх грошей (відразу ж пригадуються «топові арбитражники», які продають свої говнокурсы за 70к рублів).

Отже, що ми маємо на виході за 500$:

  • багато практики
  • від практика
  • 2 тижні наполегливої навчання
  • 50 спаленных тим
  • мотивацію працювати
  • навички отримання пошукового трафіку в промислових масштабах

Я б не радив купувати курс в кредит. Я б радив не про….ть (не прогуляти, не пробухать, не витратити) 500$ або 15000 рублів і купити курс. Якщо ви з нуля — він скоротить час на шишки, якщо ви в темі — швидше отримаєте високі результати і відіб’єте вартість, а потім мені ще спасибі скажете за наводку.

Курс можна купити тут.

Всі питання по курсу в каментах.

Терехов.