POSTOPLAN – надійний безкоштовний помічник ведення акаунтів

10-31-2019

Сучасний бізнес для постійного розвитку і збільшення своїх статків повинен йти в ногу із часом, а тому мусить бути представлений в усіх світових інтернет-тенденціях, особливо в соціальних мережах. Інноваційний онлайн-сервіс POSTOPLAN допоможе залишатися “на плаву” і більш ефективно вести власні акаунти, дієвіше керувати інформацією.

Основне завдання проекту – підвищення ефективності маркетологів, спрощення роботи спеціалістів, створення комфортних умов для контролю за контентом.

Можливості POSTOPLAN-у

Інноваційний сервіс забезпечує бізнесу:

Строгий контроль за публікацією інформації. Більше немає необхідності турбуватися про своєчасну публікацію постів. POSTOPLAN виконує це замість користувача.
Економію трудових витрат і витрачання часу на публікацію. Завдяки грамотній побудові робочого процесу, інформація публікується зі значною вигодою.


Можливість автоматизації процесу. Кожен користувач може самостійно налаштувати публікацію на тиждень, пости будуть розміщуватись без участі користувача в автоматичному режимі.


Більш просте складання контенту. POSTOPLAN має підготовлені приклади постів і інформаційних подій, які можна використовувати в основі публікації.


POSTOPLAN – це гнучке підлаштування під вимоги бізнесу і можливість безкоштовного користування 6 акаунтами. Free-тариф не містить обмежень у часі. Для використання більш розширених можливостей сервісу існує PRO-тариф, який не обмежується кількістю акаунтів і трміном дії.

Користувач має можливість самостійно обирати свій тарифний пакет з необхідною для нього кількістю акаунтів. Планувати, публікувати, керувати постами і повідомленнями в соціальних мережах Instagram, Twitter, Telegram, Ok, Vkontakte, Facebook, Linkedin, Pinterest стає набагато швидше і простіше.

Основні відмінності онлайн-ресурсу

Багато користувачів цікавиться, чим же відрізняється POSTOPLAN від інших аналогів відкладеної публікації. Тільки після використання сервісу можна повноцінно оцінити всі переваги пропозиції. Це повноцінна система управління мережами на безкоштовній основі, відсутності меж кількості запланованих постів, розділення по проектам без будь-яких обмежень.

Користувач самостійно обирає кількість акаунтів. Наприклад, бізнесу потрібно 6 аккаунтів, зареєстрованих у різних соціальних мережах. Без проблем, користувач самостійно обирає кількість і сплачує тільки за необхідне. До того ж, приховані комісії повністю відсутні.

POSTOPLAN – це професійний сервіс відкладеної публікації. Працює сервіс легко і доступно для кожного. Реєстрація в проекті займе всього декілька хвилин, для додавання публікації знадобиться всього декілька кліків. До того ж, користувач самостійно обирає зовнішній вигляд акаунту – більше 20 колірних схем знаходяться у вільному доступі.

Історія виникнення

“Народився” сучасний проект відкладеного управління контентом у Естонії – батьківщині стартапів. Цю країну недарма так називають, адже у Естонії з’явилися такі компанії, як Skype, TransferWise, Bolt.

Ідея створення POSTOPLAN спонтанна. Одного разу відбулося “негативне зіткнення” команди з сервісом управління соціальними мережами: в результаті випадкової помилки, були втрачені значні кошти. Саме в цей момент стало зрозуміло: необхідно створити онлайн-проект, який би працював на стороні користувача.

Протягом 9 місяців команда професіоналів працювала над створенням інноваційного інтернет-продукту і врешті світ побачив дещо унікальне – сервіс POSTOPLAN з безкоштовним базовим пакетом і самостійним керуванням кількістю акаунтів в соціальних мережах і месенджерах.