Пластикові і віртуальні картки Capitalist Visa Prepaid

405

Сама новина тут https://capitalist.net/news/read/2440. Що таке capitalist.vc, який переїхав на capitalist.net писав тут http://www.terehoff.com/capitalist-vc.html. Процитую новсть.

З урахуванням того, що останнім часом відбирати ліцензію стало буденністю, Capitalist стає все більш приємніше і пригляднее.

Пластикова карта Capitalist Visa Prepaid — універсальна картка для зняття готівки і безготівкової оплати товарів та послуг, як в мережі Інтернет, так і в режимі реального часу, доступна 24 години на добу, 7 днів в тиждень.

Плюси карти Capitalist

  • з документів потрібні паспорт або права і ютилити білл. Можна навіть надати білл на найближчого родича — батька чи матір.
  • карту можна отримати за кордоном. Поїхав відпочивати куди-небудь на Балі на місяць-другий і замовити доставку прям туди.
  • максимальна сума зняття в день — 5000$, що вигідно підкреслює діловий підхід команди Capitalist.
  • можна завести декілька карток на один аккаунт Capitalist. Хоч все себе, хоч роздати дружинам, дітям, батькам, кому завгодно — займаєшся своєю справою і знаєш, чим зумовлена та чи інша трата з сімейного бюджету.
  • швидка доставка протягом 4-10 робочих днів.

Пластикові і віртуальні картки Capitalist Visa PrepaidВіртуальна карта може бути дуже корисна тільки для оплати через онлайн, в банкоматі ви грошей з неї не знімете і в супермаркеті не розплатитеся. А ось авіаквитки купити через сайт зможете.

Пластикова карта — повноцінна карта VISA, якою можна розплачуватися в усіх терміналах в онлайні і офлайні, де приймають картки формату VISA. Яка саме вам потрібна для безпечних платежів — вибирайте самостійно.

До речі, якщо при замовленні картки саппорт сказати ключове слово «terehoff«, то мапу отримаєте безкоштовно.

Замовте свою пластикову або віртуальну карту Capitalist Visa Prepaid прямо зараз!