Основні визначні пам’ятки Львова.

8-30-2018

Основні визначні пам’ятки Львова.

Ті, кому довелося побувати у Львові, переконалися в тому, що це сучасне європейське місто. Міська влада регулярно виділяють гроші на реставрацію історичних та культурних пам’яток, бо Львів з кожним роком стає красивішим. Львівські музеї захоплюють своїми багатими колекціями, а середньовічні замки і палаци викликають захват і захоплення. Які місця у Львові користуються особливою популярністю і які пам’ятки рекомендовані до відвідування туристами. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі ulvovi.info.
Оперний театр у Львові вражає своєю красою і розкішшю, так як його зали прикрашені позолотою і червоним мармуром, на стінах висять полотна відомих художників, як всередині театру, так і зовні стоїть велика кількість скульптур. Місцеві жителі і гості міста часто приходять сюди, щоб послухати оперету. Були залучені в основному гроші меценатів. Побудовано оперний театр у дусі віденського псевдоренесансу, під час його будівництва були використані такі архітектурні стилі, як бароко, ренесанс.
Театральний фронтон прикрашає скульптура Слави з золотою пальмовою гілкою. Чотириповерхова будівля з невеликим внутрішнім двориком було побудовано ще в ті часи, коли Львів був столицею Галичини. Нині в ратуші розташований львівська міська адміністрація. Львів багато в чому відомий виробництвом шоколаду, ще в 19 столітті львівські кондитери продавали європейцям шоколадні вироби, які стали відомі в усьому світі.