Lead менеджер — є така професія

309

За підтримки: Gold-Affiliate — партнерська програма з продажу золота під рунет!

Слідами конференції «Трафік і конверсія» від Акинцева і компанії. Я виступав на конференції з доповіддю про цільовий трафік і розповідав про заробіток через партнерські мережі (взагалі, щоправда, лише про одну партнерську мережу) на прикладі email расссылок.

Переді мною виступав Рустам Назіпова з Lead-Academy.ru. Так як моя поточна діяльність пов’язана безпосередньо з лидами і CPA, мені було дуже цікаво послухати ту, сторонню точку зору на лидогенерацию, хоча я терпіти не можу це слово. Ліди не можна генерувати — це накрутка, а ось збирати ліди дуже навіть можна і потрібно).

За великим рахунком алгоритм збору лідов простий: робиш свій лендінгем (переважно) або використовуєш лендінгем замовника (який може мати погану конверсію), а потім залишається лише нагнати на цей лендінгем цільового трафіку з різних джерел і зрозуміти, який із джерел/таргетингов дає найкраще співвідношення ціна/якість/ROI. Ну а потім отримані ліди продавати.

Якщо говорити про CPA і онлайн, то ліди продаються «автоматично» через партнерські мережі або API. У доповіді Lead-Academy розповідалося про ліди для завдань оффлайн бізнесу, наприклад продаж квартир або клієнти для автосервісу.

Ну і природно, у доповіді прозвучала пропозиція пройти 8ми тижневий коучинг, щоб вивчитися на Lead менеджера. До речі, хороші Lead менеджери заробляють сотні тисяч рублів в місяць і відкривають свої lead агентства паралельно з основною роботою. Втім, вебмастера admitad заробляють сотні тисяч рублів на місяць без відкривання агентства і при цьому не прив’язані ні до основної роботи, ні до роботи офлайнового lead агентства.

Ну і за традицією, прямо у кінці доповіді і тільки тут і тільки зараз і тільки першим 10 бажаючим можна було придбати доступ до коучінгу зі знижкою 5000 рублів, за 14 999 замість 19 999 (про цифри можу брехати, але знижку пам’ятаю точно). Адже і відбою від охочих не було, розкупили всі або майже всі.

А з приводу lead менеджера подумайте — реально цікава тема, якщо вмієте, звичайно :).

Терехов.