Книжка SEMBOOK в обкладинці від Лебедєва

299

Я завжди захоплювався і продовжую захоплюватися менеджментом і маркетингом Ingate. Вони вміють робити гроші, причому роблять це красиво, ефективно і з солідним профітом. Можна багато кидатися помідорами, обговорювати «хитрощі і трюки» (ну ви зрозуміли про що я), але коли дивишся дані щодо кількості працівників в холдингу, а так само думаєш результати P&L, розумієш, що команда Ingate працює в плюс, і некволий).

Це бізнес, Російський, але бізнес, де перемагає той, у кого «доходи більше витрат». Далі текст прес-релізу, а я з нетерпінням чекаю, коли ця книга прийде до мене по пошті, щоб зайняти місце на полиці в кабінеті.

SEO – потужний рекламний канал, який дозволяє залучати в бізнес клієнтів по більш низькій вартості, ніж інші види інтернет-реклами. Як за допомогою SEO забезпечити свого сайту лідерські позиції в Яндексі та Google, дізнайтеся з книги «SEMBOOK. Енциклопедія пошукового просування Ingate». Це найповніше на сьогодні видання про пошуковому маркетингу, адресований веб-майстрів, оптимізаторів, фахівцям з реклами, власникам бізнесу і всім, хто бажає заробляти в мережі.

Енциклопедія написана на основі 13-річного досвіду компанії Ingate в просуванні сайтів. Автори книги – експерти SEO, за плечима яких просування міжнародних брендів (Metro, L’oreal, Assor, Peugeot та ін).

Прочитавши SEMBOOK, ви зможете поглянути на пошуковий маркетинг зсередини, зробити свій сайт ідеальним з точки зору Яндекса і зручним для користувачів. Ви навчитеся просувати сайти самостійно і успішно монетизируете свій ресурс.

З енциклопедії пошукового просування від Ingate ви дізнаєтеся:

  • як працюють пошукові системи;
  • за яким принципом формується пошукова видача за запитами користувачів;
  • що може заважати успішному просуванню сайту в ТОП;
  • які існують етапи і методи пошукового просування;
  • як зробити так, щоб відвідувачі сайту стали покупцями і замовниками послуг;
  • за допомогою яких інструментів зручно аналізувати ефективність просування.

Текст книги, легкий для сприйняття, ілюстрації та кейси − все це допоможе вивчити пошуковий маркетинг від «А» до «Я».

Придбати книгу можна тут.