Как выбрать сервис проверки

9-27-2019

Как выбрать сервис проверки
Лише додайте сайти та контакти.
Також хочемо вам порекомендувати Metateger
Ваші сайти і сервери будуть перевірені з місць по всьому світу з заданим інтервалом.
Ви можете створювати необмежену кількість контактів. Більшість повідомлень безкоштовні.
Ми надсилаємо Вам звіти про роботу сайту. Кожен тест імітує завантаження сторінки реальним користувачем.
Перевірка з використанням протоколу ICMP (ping). Успішна перевірка означає, що сайт або ж пристрій доступний з мережі. Помилка свідчить або ж про недоступність сервера, або про заборону використання ICMP на ньому. Можна скористатись іншими типами перевірок для подальшого аналізу. В разі, якщо лише частина з серверів, що проводять перевірки, повертає помилку, це може свідчити про те, що сайт заблокований у певних країнах, або ж певні ІР- адреси могли випадково потрапити до списку фаєрволу для убезпечення від ддос- атак.
Більш детальна перевірка по протоколу ICMP. Показує маршрут слідування пакетів від користувача до сервера, перевіряючи кожен вузол на шляху. Може бути корисним для виявлення слабких вузлів та допоможе зрозуміти, чи проблема локальна, чи ж пов’ язана з мережею. Цей тип перевірки корисний для моніторингу мережевих додатків та систем. Позитивна відповідь означає, що порт відкритий. Помилка означає закритий порт або ж повну недоступність сервера. Можна скористатись іншими типами перевірок для подальшого аналізу. Навіть кришталево чистий сайт з певних причин або ж через випадковість може бути внесено в ці списки. Сайти, що там знаходяться, втрачають своїх користувачів та вагу для пошукових систем. Дуже важливо бути впевненим, що сайт не перебуває на обліку в якийсь з цих баз.
Знайти інформацію про особу або компанію, якій належить домен.
Перевірити, чи не заблокований сайт російським Роскомнадзором.
Отримуйте повідомлення про проблеми по SMS, Email, Skype, Hangouts або телефонний дзвінок.
Автоматично призупинити Вашу рекламу Google Ads в разі проблем з сайтом, і поновити як тільки лихо минуло.
Детальна статистика та звіти у форматах PDF, CSV або XML.
У випадку питань пишіть нам. Ми прикладемо усі можливі зусилля щоб допомогти.
Ваших серверів і отримувати повідомлення в разі виявлення проблем. Ми стежимо за багатьма параметрами сайту крім доступності і часу відгуку: доступу з різних локацій по всьому світу, зміною контенту, присутністю домену в чорних списках, завантаженістю сервера, роботою баз даних та іншими.