Ip-телефонія в офіс

3-19-2020

В ТРЕНДЕ

Всі номери MCN Telecom — віртуальні (virtual phone number), тобто вони не прив’язані до адреси, тому в разі переїзду в інший офіс або відкриття нового філіалу ви зможете «забрати» номер з собою.
На будь-якому телефонному номері MCN Telecom в особистому кабінеті можна налаштувати порядок викликів, переадресацію, розклад, встановити голосове привітання. Все це дозволить істотно спростити обробку викликів.
У чому різниця між IP — телефонією, VoIP — телефонією і SIP‑ телефонії.
Інтернеті або будь-яких інших мережах передачі даних, що використовують Internet . Також хочемо вам порекомендувати https://confnet.com.ua/product-category/oborudovanie-dlja-ofisov/pbx-ip-phone/

Технологія VoIP (Voice over Internet Protocol) застосовується не тільки для передачі голосу в телефонії, але й більш широко — для передачі звуку в системах відеоспостереження, оповіщення і т. Голос передається в оцифрованому вигляді з використанням технологій стиснення для зменшення навантаження на мережі передачі даних.
Тому IP — телефонія і VoIP — телефонія це одне і те ж, а SIP — телефонія IP — телефонія, підтримуючи передачу голосу на кінцевому обладнанні тільки з допомогою SIP — протоколу, що зажадає від Вас використання відповідного абонентського обладнання з підтримкою SIP — протоколу.
Які протоколи використовуються для передачі голосу.
Найбільш популярними для з’єднання кінцевих пристроїв (IP — телефонів, VoIP — шлюзів, софтфонів і т.

Для підключення IP — телефонії в офісі або будинку потрібен лише інтернет. Дзвінки можна здійснювати і приймати на комп’ютері, планшеті або смартфоні з допомогою спеціального програмного забезпечення — софтфона або на SIP — телефон. Якщо у вас вже є звичайні аналогові телефонні апарати, то можна використовувати в якості «перехідника» IP — шлюз з числом портів, рівним кількості абонентів. Ви можете задіяти вже наявне обладнання або придбати нове в нашому інтернет — магазині. У нас є все, що може знадобитися для роботи IP — телефонії.