Хочу різні тізерки спробувати під один проект з паблік результатами

20

Ідея проста і швидше за все не нова. Але бажання влаштувати движ є. Тізерних мереж дуже багато. У кожної свої плюси, свої мінуси, в кожній є певна частка ботів серед живих користувачів. Це як раз теж цікаво з’ясувати, та ще сконвертувати трафік в плюс. Конвертувати будемо через CPA, при цьому оцінювати не тільки грошовий профіт, а ще і зростання ядра, аудиторію, якість трафіку і тд.

Метрик може бути багато, в тому числі і дані гугл аналитикса з показником відмов. Деталі будуть пізніше.

План попередньо наступний.

 • За вихідні налаштувати таргет.
 • З понеділка по неділю лити трафік.
 • В суботу-неділю поки ллється трафік з одного тізерки заряджати таргет на наступній тизерке.
 • У понеділок звіт за минулий тиждень зі скрінами, аналітикою, висновками і тд.
 • Бюджет на тиждень 200-300 баксів (узгоджується і надається тизерными мережами на баланс облікового запису). В обмін на це ви отримуєте тижневий тестінг, і за його підсумками огляд на цьому блозі зі скрінами, аналітикою, висновками і тд. Тобто по суті справи рекламний огляд. Після експерименту буде окремий великий пост з загальними висновками по всьому тизеркам.

  Тиждень обрана, щоб не перемішати трафік. Одна календарна тиждень — тільки одна тизерка. Природний пошуковий і непошуковий трафік залишаються самі по собі. Без цього нікуди :). Конверт будемо оцінювати тільки з покупного трафіку — що логічно.

  Залишається питання з текстами оголошень і картинками. Тут я думаю зробимо простіше — сгенерим 100-150 тізерів і в кожній системі будемо рандомно вибирати 30-40, думаю буде нормально. Серія постів буде чимось схожа на посади Вилдика з категорії СтрипТизер.

  Звертаюся насамперед до представників тізерних мереж, наскільки це вам цікаво. Мені цікаво, читачам думаю теж. Деталі можемо обговорити через скайп terehoff62 і пошту [email protected] Пишіть, відповім.

  Терехов.

  Постової — створення власного сайту.