ДУШОВА КАБІНА: ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩИЙ ВАРІАНТ

5-25-2018

Прийняття душ давно перестало бути суто гігієнічною процедурою. Існує багато теорій, згідно з яким разом з рухомою водою йде негативна енергія, відновлюється біополе, насичується нової життєвої енергією організм. І таке чудодійну дію можна отримати за допомогою душа, особливо якщо його функціональним призначенням передбачаються оригінальні варіанти. Рекомендую про ванну читать далее на сайті

У чому перевага душових кабін?
До появи душових кабін прийняти душ можна було і у ванній. Для цього достатньо було кран оснастити шлангом і душовою насадкою. Функція такого душа зводилася до змивання піни або прохолодного обполіскування.
Прообразом сучасних душових кабін можна вважати сконструйовані руками душові кабіни для дачі. Вони несли функцію укриття миється людини від чужих очей.

Сьогодні аналогічна промислова конструкція вносить до рішення гігієнічних питань комфорт, зручність, позитивні емоції, а також елементи лікувальних та профілактичних процедур.

Одночасно з фізичним очищенням шкіри під час прийняття такого душу можна:
• слухати музику;
• дивитися на себе в дзеркало;
• отримувати гідромасаж;
• насолоджуватися ароматерапією;
• паритися з допомогою спеціального пара;
• присісти.
І, звичайно, отримати естетичне задоволення від користування красивою сучасної річчю, адже часто дизайнерські рішення кабін не поступаються меблів в кращих її традиціях.
Якими вони бувають?
Сучасний ринок сантехніки пропонує кожному покупцеві вибрати душову кабіну на свій смак, призначенням і наявного бюджету. Умовно пропонований асортимент можна розділити на групи:
1. економ (є все необхідне зі стандартних матеріалів);
2. середній рівень (до мінімального набору додаються зручні гаджети, а також технічні вдосконалення);
3. люкс (дизайнерське зовнішнє оформлення, шикарні розміри, неперевершена якість витратних матеріалів).
Вибираючи душові кабіни, ціни на які відрізняються у рази, десятки раз, можна оцінити їх переваги.
Що покласти в основу вибору?
Щоб не витратити даремно гроші і отримати необхідний набір функцій слід врахувати:
• розміри наявного приміщення (об’ємні моделі втратять свій шарм в маленькому приміщенні, з часом будуть дратувати нерациональностью розміщення);
• спосіб життя. Деякі люди не можуть витратити даремно ні хвилини вільного часу. Приймаючи душ, вони не перестають вирішувати проблеми, отримують інформацію. Тоді радіо, електронне управління, телефон, внутрішня зв’язок в душовій кабіні – для них необхідність;
• ставлення до гідротерапії, Отримують задоволення і користь від гідромасажу, насичення шкіри пором, ароматерапії і інших сучасних новинок, варто підібрати саме такий набір функцій.