Чи потрібні щеплення.

8-10-2018

Чи потрібні щеплення.

Незважаючи на значний розвиток медицини, зараз активно поширюється думка про те, що ранні щеплення можуть покалічити дитину. Варто ризикувати життям дитини. Поширюється він дуже активно, основним джерелом стають соціальні мережі та особисте спілкування «турботливих матусь». На жаль, основна їх частина про медицину знає тільки з чуток або виходить з власного досвіду спілкування з містечковими горе — лікарями. Так, щеплення можуть приносити певні ускладнення. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі kyiv-city.com.
Насамперед, це алергія на білки, на яких засновано безліч щеплень. Коли імунітет дитини ослаблений хворобою, можливо і прояв того захворювання, від якого малюк був щеплений. Однак навіть у цьому гіршому випадку хвороба буде мати багато меншу силу, ніж можливо, а отже, і менші наслідки. З алергією ще простіше: проби у алерголога дозволять правильно підібрати вакцину і супутню терапію.
Хоча батьків зазвичай не турбують ці проблеми… Чомусь основна помилка пов’язана з можливістю розвитку аутизму у дітей, які отримали вакцину. У статті, опублікованій в журналі The Journal of the American Medical Associations, були представлені результати медичного дослідження дітей різного віку, щеплених тривакциной MMR від кору, краснухи і свинки. Діти були розділені на три групи: здорові, хлопці з розладами аутичного характеру та діти, які мають брата чи сестру з діагностованим аутизмом.