«Будинок Інновацій» об’єднав науковців, ЗМІ та бізнес – Ігор Янковський

3-28-2018

«Будинок Інновацій» об'єднав науковців, ЗМІ та бізнес – Ігор Янковський

Зовсім недавно 10 жовтня в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» відбулася конференція вона була присвячена активності розвитку науки на Україні .

Гості цієї конференції це журналісти , науковці та експерти обговорювали результати дослідження , які раніше проводили групою «Рейтинг» на замовлення Громадської спілки «Форум Українського Партнерства». В той момент було опитано 1000 фахівців з 35 наукових установ в таких містах як Києва, Харкова, Дніпра, Львова та Одеси.

На конференції перед журналістами виступив сам керівник проекту Рейтинг і звичайно ж бізнесмен і меценат, ініціатор проекту «Будинок інновацій» Ігор Янковський, доктор медичних наук, професор Віктор Досенко, керівник «Будинку інновацій» Олександр Кульвановский. На низьку зарплату вчених і експертів можуть вплинути інвестори , які зацікавлені у розвитку науки на Україні . Тим самим інвестори зацікавлені у впровадженні інновацій.

93% вчених зацікавлені втілити результати своїх досліджень на практиці за допомогою інвесторів. Як помітили експерти для поліпшення європейського бізнесу , треба вкладати не в енерго або транспорт , треба інвестувати і розвивати науку , отримувати з цього щось нове який можна буде використовувати і тим самим робити на цьому гроші… читать далее