Базова турнірна стратегія гри в Слотокінг

5-19-2020

Як і в більшості карткових ігор в Слотокінг https://slotking.com.ua/, блекджек може використовуватися для турнірної гри. Це означає, що безліч гравців буде змагатися в рівних умовах, а кількість стартових фішок буде обмежена. Тому у гравця немає опції докупитися втрата фішок призводить до вибування з турніру. Даний принцип накладає ряд обмежень і вводить цілий ряд особливостей.

Ризик-менеджмент


Пам’ятайте, що завжди потрібно дотримуватися оптимального співвідношення ризику і прибутковості. Наприклад, уявімо, що ви відстаєте від лідера на $50. У цьому випадку вам не потрібно ставити $150 або $200. Досить ставки в $100, щоб вибитися в лідери. Більш високий ризик не буде виправданий.

Одна з ваших основних завдань стежити за вашими опонентами і діяти відповідним чином, змінюючи свою стратегію в ту чи іншу сторону.

Граємо ва-банк в потрібних ситуаціях


У турнірі вам доведеться ризикувати всім. Без цього не виграти, особливо, якщо він дуже великий. Так і в будь-який інший грі. Але не всі розуміють, коли краще йти ва-банк. Запам’ятайте базове правило: потрібно ризикувати всім, коли ставка іншого розміру не сильно вплине на вашу турнірну ситуацію.

Наприклад, у вас залишилося $500, а відстаєте ви на $400. Дрібні ставки не дадуть вам бажаного результату, оскільки в кращому випадку ви просто трохи підтягніться до лідерів. Тут варто ризикувати ставте всі свої гроші і вірте в удачу. Або ж спробуйте в казино Слотокінг ігрові автомати грати безкоштовно онлайн.

Робимо хід останніми


У будь-якому турнірі важливо робити хід або останнім, або одним з останніх. Іноді гравцям дозволяють самим вибирати місця пізні позиції повинні бути вашим вибором. Якщо гравців автоматично тасують, щоб всі могли побувати на всіх місцях, то тоді потрібно дотримуватися наступної базової стратегії: обережні і консервативні ставки, якщо ви ходите одним з перших, і більш високі ставки з пізніх позицій (або відповідно до отриманої інформації).

Пам’ятайте, що дуже важливо знати, які ставки зробили ваші суперники і хто є лідером. Якщо робите хід одним з останніх, то можете змінювати свій початковий план, наприклад, підвищуючи ставки, якщо потрібно взяти лідерство в свої руки.

Використовуємо протилежну тактику. Дане правило застосовується не тільки в багатьох карткових та інших іграх, але і в реальному житті (наприклад, в економіці). Суть правила полягає в тому, щоб діяти відмінно від суперників.

Уявімо, що всі грають пасивно і обережно. Ваше завдання трохи або значно підвищувати ставки, щоб випередити всіх опонентів. Якщо ж всі грають по-крупному, то вам не варто гнатися за поїздом. Грайте більш консервативно.

Подібна стратегія, як правило, заплутує ваших суперників, змушує їх діяти не так, як вони звикли, та й клин клином тут вибити не можна. Природно, іноді варто грати як всі, але частіше набагато ефективніше плисти проти течії.

Не граємо без оптимальної стратегії. Це одне з найважливіших правил. Щоб мати хоч якісь шанси на перемогу, як мінімум, ви повинні добре знати оптимальну стратегію гри в блекджек. Мається на увазі Базова, математично правильна система прийняття рішень. Новачкам може знадобитися таблиця з окулярами гравця і дилера і відповідними рішеннями. Нічого страшного в цьому немає з часом ви все запам’ятаєте і будете діяти на автоматі.

Слотокінг

Найголовніше не робити грубих помилок, оскільки кожна з них може коштувати вам перемоги в турнірі. Дотримання цього та інших правил і рекомендацій дозволить засвоїти базову турнірну стратегію гри в блекджек.